KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558087
nr 1655 8087
Johan Thunberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 80x66cm, yttermått inklusive ram: 87x74cm
Johan Thunberg, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:22:52
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)