KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343218
nr 1534 3218
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 2006, landskap. Olja på duk, 36x50, oramad
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:57:21
200 kr
600 kr