KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713042
nr 1271 3042
Johan Malm, Gamla Stan, Stockholm. Signerad J Malm. Olja på pannå, 19x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:52:43
350 kr
400 kr
500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm