KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185066
nr 1618 5066
Johan Arvall
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, Svanpar. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Johan Arvall, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:08:48
30/4 17:04:33
100 kr
6/5 16:56:52