KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977028
nr 1397 7028
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 67x36, yttermått inklusive ram: 78x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:23:35
17/5 14:10:05
100 kr
17/5 14:28:46
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk