KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17163306
nr 1716 3306
Jerry Andersson
(1939-2013), Sverige
Oljemålning, Signerad, Sydländskt landskap. Olja på duk, 89x64 cm, yttermått inklusive ram: 105x80
Jerry Andersson, svensk bildkonstnär född 1939, död 2013 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:20:15
100 kr
Jerry Andersson
Läs mer om Jerry Andersson
Jerry Andersson
Läs mer om Jerry Andersson
nr 1716 3306
Jerry Andersson
(1939-2013), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 11 augusti 2025 |
Jerry Andersson
Jerry Andersson, svensk bildkonstnär född 1939, död 2013 .Läs mer om Jerry Andersson