KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253156
nr 1625 3156
Janusz Rafal Glowacki
(f. 1959), Polen
Oljemålning, Janusz Rafal Glowacki (f. 1959). Signerad, daterad 88. Olja på duk, 126x195 cm, yttermått inklusive ram: 131x201 cm
Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:36:31
30/5 13:34:28
Janusz Rafal Glowacki
Läs mer om Janusz Rafal Glowacki