KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463204
nr 1546 3204
Jan Runefeldt, Signerad, "Fyrverkeri II". Olja på pannå, 43x55, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:19:45
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr