KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837244

nr 1583 7244

Jan NO Nilsson, monogramsignerad JN (längst nere th. ) Olja på papper. Bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:18:20