KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837244
nr 1583 7244
Jan NO Nilsson, monogramsignerad JN (längst nere th. ) Olja på papper. Bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:18:20
400 kr
500 kr