ART / Oil paintings / Oil painting 15837244
nr 1583 7244
OIL PAINTING
Jan NO Nilsson, monogramsignerad JN (längst nere th. ) Olja på papper. Image dimensions: 39x49 cm, outer dimensions including frame: 44x54,
Jan NO Nilsson, monogramsignerad JN (längst nere th. ) Olja på papper. Bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
600
SEK 600
Monday December 4 2023
at 20:18:20
400 kr
500 kr