KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427235

nr 1642 7235

James Hensher. Signerad, daterad -07. Olja på duk, 100x81 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:03:08

16/9 19:58:08 1      Vinnande bud