KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904014

nr 1590 4014

Jack Borch, komposition. Signerad. Olja på duk, 46x33 cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 januari 2024
kl 18:33:51

12/1 19:08:57 1      300 kr
14/1 22:42:43 2      Vinnande bud