KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8192242
nr 819 2242
J. Wilson, marin, signerad, ramens innermått: 26x44
Kondition: krackelyr
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:48:37
500 kr
500 kr
600 kr