KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557083

nr 1655 7083

Ivan Humbla

(1888-1962), Sverige

Oljemålning, Lystande tranor, Hornborgasjön. Signerad, daterad 1954. Olja på duk, 53x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 november 2024
kl 20:43:51

Ivan Humbla

Läs mer om Ivan Humbla