KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677581

nr 1267 7581

Ingrid Nilsson-Olsson

(1945-2003), Sverige

Oljemålning, "En sällsam ritt". Signerad, daterad Ingrid Nilsson -77. Olja på duk, 19x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 20:36:25

Ingrid Nilsson-Olsson

Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson