KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609545

nr 1460 9545

Ingrid Ahlin (1923-2013), Sverige. Modell. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 42x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 april 2022
kl 19:22:53