KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474124
nr 1747 4124
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Monets näckrosdamm. Signerad. Olja på duk, 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:23:08
8/12 19:18:08
8/12 19:18:18
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson