KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474124

nr 1747 4124

Inge Pettersson

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Monets näckrosdamm. Signerad. Olja på duk, 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm

Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:23:08

8/12 19:18:08 1      Vinnande bud
8/12 19:18:18 1      justering av budtak

Inge Pettersson

Läs mer om Inge Pettersson