KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967255

nr 1596 7255

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2003. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x39 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 5 februari 2024
kl 18:09:41

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni