KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967255
nr 1596 7255
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2003. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x39 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:09:41
1.500 kr
1.600 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni