KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13335001
nr 1333 5001
Hugh Collins (1834-1896), England. Signerad, daterad 1872, interiör. Olja på duk, 75x62 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:50:49
2.000 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)