KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16375234
nr 1637 5234
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, segelbåtar. Olja på duk: mm 85x126 cm, yttermått inklusive ram: 98x42 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:34:34
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel