KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13765218
nr 1376 5218
Helene Gylling, Flicka med blomsterkorg. Signerad, daterad Wien 1955. Olja på duk, 91x71 cm, yttermått inklusive ram: 107x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:54:57
100 kr