KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13601167
nr 1360 1167
Harald Sandberg
(1912-1983), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad, daterad -56. Olja på duk, 46x55 cm
Ivar Harald Sandberg, svensk bildkonstnär född 1912, död 1983.
måndag 16 november 2020
kl 18:57:20
Harald Sandberg
Läs mer om Harald Sandberg