KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609130
nr 1460 9130
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på pannå, 22x26, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:00:19
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg