KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11976140
nr 1197 6140
Hans Eriksson, Stockholmsmotiv, signerad. Olja på pannå, 48x64
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:10:56
19/8 17:53:17
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm