KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12189074

nr 1218 9074

Hans Eik Marmbo, Signerad 1973. Olja på pannå, 123x91

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:40:32

16/11 23:17:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 nov

Retro (50/60-tal)

Läs mer om Retro (50/60-tal)