KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027058

nr 1302 7058

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 57x74 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:46:18

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson