KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748175

nr 1674 8175

Håkan Welin (1960). Signerad a tergo. Signerad, daterad 2010. Olja på duk, 22x20 cm, yttermått inklusive ram: 25x24 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2025
kl 19:40:47

26/1 13:17:24 1      Vinnande bud