KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748175
nr 1674 8175
Håkan Welin (1960). Signerad a tergo. Signerad, daterad 2010. Olja på duk, 22x20 cm, yttermått inklusive ram: 25x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2025
kl 19:40:47
26/1 13:17:24