KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004094

nr 1700 4094

H Österberg, Signerad, Vassrugg. Olja på duk, 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:40:22