KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141286

nr 1314 1286

Gustaf Böklin

(1879-1961), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 24x18,5cm

Gustaf Böklin, svensk bildkonstnär född 1879, död 1961 .

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:50:32

Gustaf Böklin

Läs mer om Gustaf Böklin