KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15039396
nr 1503 9396
Gunnar Torhamn
(1894-1965), Sverige
Oljemålning, Mansporträtt. Signerad. Olja på pannå, 35x27 cm, oramad
Gunnar Torhamn, svensk bildkonstnär född 1894, död 1965.
måndag 21 november 2022
kl 19:42:33
Gunnar Torhamn
Läs mer om Gunnar Torhamn