KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537178
nr 1653 7178
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 24x57 cm, yttermått inklusive ram: 30x64 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:00:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand