KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524469
nr 1352 4469
Gunnar Johansson, Signerad. Olja på pannå, 38x59 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:29:24
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr