KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746382

nr 1274 6382

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Gunnar Greiber (f. 1919), Sverige. Stockholmsmotiv, "Utsikt över Vasastan". Signerad. Olja på pannå, 59x59 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:48:51

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber