KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769320

nr 1276 9320

Gudrun Key-Ã…berg

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Färg-Orgel. Signerad a tergo. Olja på duk, 201x126 cm

Gudrun Key-Åberg, svensk målare född 1925 i Grums, Värmland.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:50:41

19/9 13:29:44 1      Vinnande bud
23/9 17:08:02 1      justering av budtak

Gudrun Key-Ã…berg

Läs mer om Gudrun Key-Ã…berg