KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847349
nr 1684 7349
Gottfrid Olson, Signerad, bylandskap. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x65
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:42:36
27/2 09:45:09
100 kr
3/3 20:37:36