KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929033

nr 1492 9033

Göte Long

(1914-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 48x68 cm

Göte Long, svensk bildkonstnär född i Karlskrona 1914, död 1993 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:41:48

24/9 11:26:37 1      Vinnande bud

Göte Long

Läs mer om Göte Long