KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908155
nr 1490 8155
Göran Karlsson Skoog, komposition, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69xx57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:49:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr