KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903241

nr 1390 3241

Göran Brunius

(1911-2005), Sverige

Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på pannå, 23x32 cm

Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:43:27

Göran Brunius

Läs mer om Göran Brunius