KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515004

nr 1751 5004

Gino Mazzolani, Italiensk kustby. Signerad. Olja på duk, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:16:38