KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524564
nr 1352 4564
förgylld ram, ramens innermått: 48x72 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:24:48
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr