KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223290

nr 1722 3290

Gerda Östergren. Signerad, daterad -54, blomsterstilleben. Olja på duk, 90x87 cm, yttermått inklusive ram: 114x113

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:04:44