KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818418
nr 1481 8418
Georg Lodström
(1915-1972), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad, daterad -63. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 30x44 cm
Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:36:19
100 kr
200 kr
Georg Lodström
Läs mer om Georg Lodström