KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13026093
nr 1302 6093
G Jönsson. Signerad, Stockholm -17. Olja på duk, 65x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:36:28
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm