KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012642

nr 1201 2642

Frederick Park Fairer

(1910-1984)

Oljemålning, Frederick Park Fairer (1910-1984), Lekande barn. Signerad FP Fairer. Olja på pannå, 61x50, oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 september 2018
kl 18:46:52