KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12745378

nr 1274 5378

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Oljemålning, Klara sjö, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 30x40 cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:17:23

9/9 19:39:20 1      Vinnande bud

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström