KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463419
nr 1646 3419
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 61x49 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:33:21
28/9 04:47:50
Francisca Lindberg
Läs mer om Francisca Lindberg