KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15935003

nr 1593 5003

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Raps". Signerad. Olja på duk, 30x30cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 januari 2024
kl 18:10:18

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson