KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15935003
*
nr 1593 5003
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Raps". Signerad. Olja på duk, 30x30cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 januari 2024
kl 18:10:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 13:50:06
1
100 kr
26/1 22:51:39
2
150 kr
27/1 10:27:29
1
200 kr
29/1 18:04:18
3
300 kr
29/1 18:04:53
3
300 kr
29/1 18:05:03
1
300 kr
29/1 18:05:03
3
300 kr (Budbetjänt)
29/1 18:05:18
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: filiph jakobsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1593 5003
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Raps". Signerad. Olja på duk, 30x30cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 januari 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/1 13:50:06 | 1 | 100 kr |
| 26/1 22:51:39 | 2 | 150 kr |
| 27/1 10:27:29 | 1 | 200 kr |
| 29/1 18:04:18 | 3 | 300 kr |
| 29/1 18:04:53 | 3 | 300 kr |
| 29/1 18:05:03 | 1 | 300 kr |
| 29/1 18:05:03 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 29/1 18:05:18 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: filiph jakobsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



