KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746153
nr 1274 6153
Ferdinand Fagerlin
(1825-1907), Sverige
Oljemålning, Ferdinand Fagerlin (1825-1907), Sverige, tillskriven. Läsande man. Ej signerad. Olja på pannå, 25x25 cm
Ferdinand Fagerlin, svensk bildkonstnär född 1825, död 1907.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:46:50
3/9 21:21:27
1.200 kr
6/9 21:48:34
Ferdinand Fagerlin
Läs mer om Ferdinand Fagerlin