KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576076

nr 1457 6076

Félix Eyskens

(1882-1968), Belgien

Oljemålning, Brügge. Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm

Félix Eyskens, belgisk bildkonstnär född 1882, död 1968.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:26:02

Félix Eyskens

Läs mer om Félix Eyskens