KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847399
nr 1684 7399
Evert Grynning
(1910-1966), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben med pipa. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Evert Grynning, svensk bildkonstnär född 1910, död 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:36:58
3/3 11:11:14
100 kr
3/3 19:16:46
Evert Grynning
Läs mer om Evert Grynning