KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099482
nr 1409 9482
Eva Sköld, Sverige. Signerad, daterad -68. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 41x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:45:36
100 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr